לילה ראשון באוסלו: טייק אוויי הודי וללכת לישון ב-9 בערב.

 soledimezzanotte-298x300אני חייב לפגוש את אריק ב-17:00 בתחנה מרכזית ליד הפסל של הטיגריס. פגשתי אותו גם דרך   CouchSurfing והוא הציע לי לינה ללילה.  ניפנפתי ביד כדי שיזהה אותי. אריק הוא בחור סקנדינבי קלאסי, עור חיוור, זקן קטן כמעט בלתי נראה, כ”כ בלונדיני כמעט לבקן. הוא גם גבוה ורזה עם כרס בירה.

בתוך התחנה יש טייק אויי הודי. הזמנו את מנת היום המורכבת מעוף קורקומה עם רוטב, אורז וסלט. אספתי את המזוודה שלי ואנחנו עוברים דרך אתר בניה ובית קברות קטן. אני מתחיל להרגיש עייף, מנסה להמשיך בשיחה ולדון בתשלומי המשכנתאות אבל כל מה שאני רוצה זה להגיע למיטה. איך שהגענו אמרנו שלום לחתול שלו. אריק שאל אם אני אלרגי או מפחד מחתולים. הנדתי את הראש בשלילה וליטפתי את היצור. אכלנו על  הספה וראינו את סימפסונים בשפת המקור וכתוביות בנורבגית. אחרי שאכלנו אריק שם לב שאני עוצם עיניים והוא שאל אם אני רוצה ללכת לישון. הסתכלתי על השעון שלי, השעה היתה 9 בערב, השמש עוד לא שקעה, אבל אני מותש. איכלתי לו לילה טוב והסכמנו שנקום ב-8 בבוקר. הוא חייב להיות ב-9 בעבודה. שאלתי אותו איפה הוא עובד . הוא הזכיר את זה כשהלכנו לבית שלו אבל פיספסתי מרוב עייפות. הוא עובד בגן ילדים בתור גנן. שאלתי אותו אם הוא היה עם הילדים אתמול בארמון המלכותי. הוא אמר שלא לצערו אבל הם הלכו לגן הבוטני. איזו יוזמה נפלאה! אני תמיד הייתי נעול בגן שלי כשהייתי תינוק. עלינו לגן מחוץ לבנין וזה היה הגן שלו.

שאלתי אותו אם אני יכול להשאיר שם את התיק ולקחת אותו אחה”צ? הוא הנהן בחיוב. הוא אמר לי שהוא מסיים לעבוד ב-4 ואנחנו יכולים להפגש באותו מקום כמו אתמול ב-ב-4:30. בחוץ די קריר. אני מחכה קצת בבנין התחנה עד שהטמפרטורה קצת תעלה וממשיך לכתוב את יומני.

Translated by Evgeny Rysin

Annunci

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

w

Connessione a %s...